Програма з розвитку підприємництва в університетах

на INNOVATION MARKET 23 листопада

21-24 листопада в МВЦ відбудеться Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup- проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю, з політичними лідерами України. Проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України.

23 листопада в рамках форуму мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP запрошує на серію подій про розвиток підприємництва в університетах. YEP – мережа академічних бізнес-інкубаторів в 10 ВНЗ в різних містах Україним. YEP – це можливість безпечно спробувати себе у підприємництві. Тут можна втілити свою ідею і назавжди змінити власне життя. Наша місія – розбудувати потужну екосистему для розвитку молодіжного підприємництва в Україні. Сформувати Партнерство держави, науки, бізнесу, венчурних фондів, освіти та експертного середовища. Впровадити навчання підприємництву у всіх університетах України. YEP є членом UBI Global Network. Цього року YEP став найкращим проектом на конкурсі ініціатив, що розбудовують стартап-екосистему міст і взяв участь у The Next Web City Summit 2017.

 

12:30 Круглий стіл «Розвиток підприємницької культури та стартап екосистеми в університетах, як важливої частини розвитку креативної економіки країни»

За участі засновників, керівників та менторів провідних світових бізнес-інкубаторів, представників Міністерства освіти і науки України, представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та керівників українських університетів. Результатом круглого столу стане напрацювання дорожньої карти розвитку стартап культури в ВНЗ.

 

14:30 – 15:45 Панельна дискусія «Зародження культури підприємництва в ВНЗ»

Модератор Альона Калібаба

СЕО «Часопис», ментор мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP.

Тал Катран

Засновник платформи TC Holdings, викладач курсу MASHAV «Стартап акселе-ратори в підприємницькій екосистемі розробник стартап- екосистем в Ізраїлі.

Олена Донець

Директор StarTau, центру підприємництва Тель-Авівського університету. StarTau входить до 25 найкращих академічних бізнес-інкубаторів світу.

Андрій Заікін

Засновник мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP.

Чарльз Вайтхед

Професор бізнес-права та директор програми «Право, технології та підприємництво» у Корнельському університеті США.

Ірина Озимок

Керівник Програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund.

 

16:00 – 20:00 Фінал BATTLE ВНЗ

Найкращі команди університетів України вступлять у бій за право реалізувати свої проекти спільно з топовими українськими та міжнародними компаніями.

До кінця жовтня студенти вирішували реальні задачі інноваційних підприємств. Автори найвдаліших проектів битимуться на справжньому рингу Innovation Market 23 листопада. Судитимуть поєдинок керівники компаній, сучасні українські інноватори. Переможці крім титулу чемпіона отримають призи та пропозиції втілити свої проекти в життя на реальних підприємствах.

 

Детальніше: yepworld.org  innovationmarket.com.ua  battlevnz.innovationmarket.com.ua

Контакт для ЗМІ:

Ксенія Семенова

063 954 85 20

ksemenova@yepworld.org

fb.com/shelevytska

Leave a Reply